ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 7ου ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΜΟΥΣΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΜΑΡΙΑΣ ΧΑΙΡΟΓΙΩΡΓΟΥ- ΣΙΓΑΡΑ

ΒΡΑΒΕΙΟ ΣΟΛΙΣΤ

Μισιργής Ελευθέριος, Βραβείο Σολίστ εκτός συναγωνισμού
Κουρμπέλη  Ευαγγελία –Γεωργία, Βραβείο Σολίστ

Ομάδα Α

Κλαρινέτο

1.Δούση Πηνελόπη 2007 -Β Βραβείο

Βιολοντσέλο

1.Ρώτα Ελένη 2009 -Α Βραβείο

Κιθάρα

1.Αντωνάκης Δημήτριος 2008 -Α Βραβείο

Βιολί

1. Αμαργιωτάκη Άννα  2011 -Α Βραβείο

2. Κότσιφα Μελίντα 2009 -Α Βραβείο

3. Μαρινάκης Γεώργιος 2008 -Β Βραβείο

4. Τσακαλίδης Οδυσσέας 2009-Α Βραβείο και ειδική Διάκριση Εξαιρετικής επίδοσης

Πιάνο

1.Γουργαριώτη Χρυσούλα  2008 -Β Βραβείο

2.Λυκούρη Δάφνη 2008 -Έπαινο

3.Μορφόπουλος Δημήτρης 2009-Έπαινο

4.Μπαραμπούτη -Τσαγάλου Ελένη 2007 -Α Βραβείο 

5.Ξυδώνας Ιωάννης  2007 -Γ Βραβείο

6.Ορφανού Αντιγόνη 2010 -Α Βραβείο

7. Ρουσοπούλου Βεατρίκη  2008 -Α Βραβείο

8.Ταμπάκη Θεοφανία  2009 -Έπαινος

Ομάδα Β

Βιολί

1.Αμπαριώτης Άρης 2005 - Α Βραβείο και ειδική διάκριση εξαιρετικής επίδοσης

2.Κοσμάς Δημήτριος 2006-Α Βραβείο

3.Νεοχωρλή Αναστασία 2007 -Α Βραβείο

4.Παπάζογλου Θεοδώρα -Δανάη 2006 -Β Βραβείο

5.Πυλαρινός Διονύσιος 2005 -Α Βραβείο

6.Ράπανος Χρήστος 2004 -Β Βραβείο

7.Σεφέρη Άρτεμις 2007 -Β Βραβείο

Βιολοντσέλο

1. Παπαγιαννόπουλος Ιωάννης 2006 -Α Βραβείο και ειδική Διάκριση Εξαιρετικής επίδοσης

Κλαρινέτο

1. Καραγιωργάκη Ιωάννα 2006  -Γ Βραβείο

2. Σωτηρίου Ελισσάβετ 2004 -Έπαινος

Πιάνο

1. Βαρδάκης Βασίλης -Αλέξανδρος 2005 -Α Βραβείο και ειδική Διάκριση Εξαιρετικής επίδοσης

2. Κοντογιάννη Μαρίνα 2004 -Α Βραβείο

3. Πραβινού Περσεφόνη-Ελευθερία  2005 -Β Βραβείο

Ομάδα Γ

Βιολί

1.Γκανά Αγγελική 2002  -Α Βραβείο

2.Θεοφάνους Ευαγγελία 2003 -Β Βραβείο

3.Καραγεωργοπούλου Δήμητρα  2004 -Α Βραβείο

4.Λιάτση Αριέτα 2001 -Α Βραβείο και ειδική Διάκριση Εξαιρετικής επίδοσης

5.Παπανικολάου Δωρίνα 2001-Α Βραβείο

6.Πολωνίδου Ευθυμία -Γεωργία 2002-Α Βραβείο

7.Ράκος Αθανάσιος 2000 -Β Βραβείο

8.Τσακαλίδου Χριστίνα 1999 -Β Βραβείο

9.Χατζηπέτρου Ευαγγελία 2003 -Α Βραβείο

Βιολοντσέλο

1.Χατζηναθαναήλ Χρήστος 2002  Γ Βραβείο

Κλαρινέτο

1.Παξινού Φοίβη 2001 -Α Βραβείο

2.Ruska Mario 2001 -Α Βραβείο

3.Σιγανός Μανώλης -Έπαινος

Ομάδα Δ

Βιολοντσέλο

1.Δελληγιαννάκη Αναστασία 1995 -Α Βραβείο

2.Λάμπος Δημήτριος 1994 -Β Βραβείο

Κλαρινέτο

1.Γεωργίου Ελίνα 1992-Α Βραβείο

2.Καντσιούλης Δημήτριος 1997 -Α Βραβείο

Πιάνο

1.Κολάση Μαργαρίτα 1997 -Βραβείο εκτός συναγωνισμού

2.Λαβασάς Νικόλαος 1992 -Β Βραβείο

3.Μανιαδάκη Δέσποινα 1997 -Β Βραβείο

4.Ράλλη Έλενα 1994 -Α Βραβείο

5.Ράτη Παρασκευή 1991 -Α Βραβείο